Özel Araçlar

Nakliye konusunda müşterilerimizin ne denli hassas olduğunun bilincindeyiz. Buna uygun olarak müşterilerimize kendilerine özel nakliyat araçları ile sorunsuz taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Taşınacak yükün cinsine uygun olarak portföyümüzde bulunan araçlarımız isteğe uygun olarak açık, kapalı ve tenteli olarak sınıflandırılmaktadır. Yüke uygun ve donanımlı araçlar ile her hangi bir hasar ve benzeri riskleri ortadan kaldırarak güvenli bir taşıma talep eden müşterilerimiz özel taşımayı tercih etmektedir.

Ne Tür Araçlarımız Var

Kasa türleri açık, çelik kasa ve tenteli olmak üzere 3 sınıf aracımız vardır. Araç çeşitleri ise tır, kamyon, kamyonet olarak yükünüzün hangi araca uygun olduğuna göre sizlere sunulmaktadır. Özel araç kiralamalarında teslim süreçleri de en aza indirilmektedir. İstanbul’dan yüklenen yüklerde yurdun her neresine giderse gitsin en geç 0-2 gün arasında teslim edilmektedir.

Ne Tür Yükler Taşınabilir

Marmara Ambarı olarak firmamız hiç bir yük belirtmeksizin yalnızca dökme yüklenen toprak, kum gibi yükleri kabul etmemektedir. Bu tür dökme yüklerin ancak paketli ve ya palet üzerinde bulunması durumunda sevki sağlanır. Bu şekilde yük taşımamamızın sebebi hem araçlarımıza sorun yapması hemde diğer yükler açısından sağlıklı olmamasıdır. Eşya, kuru yük, paletli, kolili ve bu türde ki tüm ürünlerinizi firmamız aracılığı ile taşıtabilirsiniz.