Karaman Ambar

karaman ambari 300x187 - Karaman Ambar

ŞİRKETİMİZİN YERİ VE ÖNEMİ

Üretim sonrasında güvenilir bir sevkiyat en az üretim aşaması kadar büyük öneme sahiptir. Bu süreçte karşımıza çıkan Karaman ambar kendi bünyesinde uzun süredir bu işi yapmasının yanında disiplinli çalışması ve işine gösterdiği özen sayesinde hatırı sayılır bir yere sahip olmayı hak etmiştir. Fabrika çıkışlı ürünleri alıp istenilen noktaya sorunsuz bir şekilde teslim etme anlamında uzman ekibi ve donanımlı araçları ile kaliteli bir transfer politikasına hakimdir.

Taşınacak olan ürünün durumuna özel muamele uygulayan firma aynı zamanda sarsıntılardan etkilenmeyecek donanıma sahip olan süspansiyonel bir yapıda üretilmiştir. Ön görülen süre içerisinde teslimatları tamamlayan firma farklı noktalara da sevkiyat yapabilmektedir.

UZMAN ŞOFÖR KADROMUZ

Kaliteli teslimat konusu üzerinde titizlikle duran Karaman ambar uzman ekibi ile 24 saat teslimat sözü vermektedir. Kalitesini titiz çalışmasının yanında programlı ve sağlam donanımla çalışmasına da borçlu olan firma kapalı araçlarıyla her mevsim rüzgar, yağmur ya da kardan etkilenmeden ürünleri ulaştırılması gereken noktalara tam zamanında ve olması gerektiği gibi yetiştirebilmektedir. Çok uzun süredir bu işi yapıyor olmasına rağmen disiplin ve özenli çalışmasından hiç bir şey kaybetmeyen firma çalıştırdığı güler yüzlü ve uzman ekibi ile de tercih edilme noktasında da artı öneme sahiptir.

Fabrikalardan alınan yükleri kiralanan kamyon kamyonet ya da filoda bulunan diğer araçlarla yapılan tüm taşıma sonrası verilen teknik destek devam etmektedir. Ayrıca taşıyıcı şirketler kimi zaman ürünlerin götürüleceği noktalar konusunda seçici davranarak mağduriyet yaşatabilmektedirler. Karaman nakliyat ambarı bu yükleri kamyonet yardımıyla bulundukları noktadan alır ve getirdiği ürünleri uygun araçlara yükleyerek hızlı ve çözüm odaklı bir çalışma prensibi sergiler. Bu sebeple şirketin alanında sağlam bir yer edinmiş olması ve kaliteli, hızlı, güvenilir gibi ünvanlara sahip olması kesinlikle tesadüf değildir.

KARAMAN’DA DAĞITIM YAPTIĞIMIZ İLÇELER

  • Karaman ↔ Ayrancı Ambarı
  • Karaman ↔ Başyayla Ambarı
  • Karaman ↔ Ermenek Ambarı
  • Karaman ↔ Kazımkarabekir Ambarı
  • Karaman ↔ Sarıveliler Ambarı

Teslimatlar özen isteyen bir iştir ve bir çok taşıma firması çok zaman harcandığı için bu tür bir hizmet vermemektedir. Marmara Ambarı’nın müşterilerine sunduğu bir çok imkan bulunuyor. Taşımalarda söz verildiği gibi Karaman bölgesinde yükünüz nereye giderse gitsin indirme noktasına ulaştırılır. Ulaşım noktasında sevk irsaliyesinde düzenlediğiniz adreste bulunan ilçe, köy ve ya her hangi bir beldeye kadar araçlarımız uğramaktadır. Sizlerin güven ve memnuniyetini kazanmak amaçlı tüm eğitimlerden geçen personel kadromuz sizlere en mutlu taşıma hizmetlerini sunmayı ilke edinmiştir.

İSTANBUL KARAMAN AMBARI

İstanbul Karaman ambarı pratik ve hızlı taşıma hizmetlerini sizler için kolay bir biçimde bir arada buluşturur. Pratik taşımacılık hizmetlerine değinecek olursak sizlere bir iş bırakmadan firma personellerimize mail yada telefon yolu ile bırakacağınız adrese anında araç yönlendirmekteyiz. İstanbul’un neresinde olursanız olun ambar araçlarımız adresinize kadar uğrayarak çok uygun fiyatlar ile taşınmanızı sizlere sağlar. Avrupa yakası ve Anadolu yakası Karaman ambarı ile bir kez taşının devamını bize bırakın.

7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz ve iletişime geçeceğiniz personel kadromuz sizlere yükünüzün durumu ile alakalı her tür bilgiyi sizlere sunabilmektedir. Gerekli birimlerimizden yükünüzü taşıyan şoförümüzün telefon ve plaka bilgilerini kolaylık ile alabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir