Hakkımızda

2010 Yılında Kocaeli’nin Gebze ilçesinde kısıtlı sayıda araç filomuz ile yalnızca Ege bölgesine hizmet vermekte olan bir firma olarak faaliyet göstermekteydik. O yıllarda komisyon belgesi (H1) belgesi satın alarak yeterli aracımız bulunmadığından nakliyeciler sitesinde kamyonculara iş vererek bir süre devam ettik.

Müşterilerimiz açısından başarılı bir firma olarak görüldüğümüz ve hizmetlerimizin yetersiz kaldığını düşünerek İstanbul Tuzla’da daha geniş bir arazi üzerine depomuzu faaliyete sokmuş bulunmaktaydık.

Günümüzde ise hala Tuzla’da faaliyet göstermekteyiz ve üstümüze kayıtlı araçlarımız, kiralık araçlarımız ile Türkiye’nin her bölgesine müşterilerimize ambar, nakliye hizmetleri sunmaktayız. İstanbul’da yükleme yapan her araçtan haberimiz olduğu için müşterilerimize beklemeden direk adresten adrese taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.

Misyonumuz

İsmimizden de anlaşılacağı üzere Marmara’nın tüm nakliye ve ambar ihtiyaçlarını karşılamak üzere İstanbul’un Tuzla ilçesinde ki depo ve ofis adreslerimiz ile hizmete devam etmekteyiz. Ambar ve nakliyat sektöründe başarılı bir firma adayı olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetler ile gözde bir firma olmayı başardık. Başarılarımıza uygun olarak büyüyen araç filomuz ile müşterilerimize araç sorunu yaşatmadan kesintisiz ve akışkan bir şekilde taşıma hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Yurdun belirli bölgelerinde bulunmasını hedeflediğimiz ambar depolarımız ve araç portföyümüz ile yurtta taşıma problemi olmadan ambar sistemini yeni biçimde dönüştürmektir. Eski usul ambarları geride bırakarak artık yeni ve güncel olarak gidip gelmekte olan araçlar ile teslimat süresini en aza indirerek beklemeden taşıma hizmetleri sunmayı hedeflemekteyiz.

Genellikle sanayi bölgesi olan Marmara’nın dört bir yanına dağılarak teknolojinin gelişmesi ve donanımlı araçlar ile müşterileri yormayacak ambar hizmetleri sunmaktan mutluluk duyacağız.

 

hakkimizda - Hakkımızda