Çanakkale Ambarı

Çanakkale Ambar

Yetkin personel kadromuz ile yıllardır nakliyat ambarı firması olarak hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz tamamen yasal belgeler sahip olduğumuz için güvenli ve sorunsuz bir şekilde yapılabilmektedir. Çanakkale ambarı firmamızın iş kollarından birini oluşturmaktadır.

İstediğiniz depo ya da ambardan istediğiniz ürünü il ve ilçe ayrımı yapmadan taşıma kapasitesine sahip olan firmamızın birinci önceliği müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla öncelikle firmamız aradığında müşterinin hangi ürünü hangi depo ya da ambardan alarak nereye götürüleceğinin bilgisi alınmakta ve bu doğrultuda müşteri ile gün ve saat konusunda anlaşma sağlanarak randevu alınmaktadır.

Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Firmamız uzun yıllardır yetkin şoför kadrosu ile Çanakkale nakliyat ambarı taşımacılık işlerini üstlenmekte ve bu konuda ilçede ilk sırada yer almaktadır. Öyle ki firmamız tarafından taahhüt edilen taşımacılık işlemi saatinde ve zamanında teslim edilmekte olup müşterinin mağdur olmaması sağlanmaktadır. Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere Marmara bölgesinin çoğu yerinden alımlarımız mevcut durumda.

Firmamızın en çok önem verdiği konulardan olan müşterinin güven duyması hususu titizlikle korunmakta ve bu nedenle işin aksamaması için titizlikle çalışılmaktadır. Firmamız tarafından doğabilecek tüm aksaklıklar önceden düşünülerek önüne geçilmeye çalışılmakta ve bu nedenle sürekli olarak yedek araç ve ekipman bulundurulmaktadır. Ayrıca yolda araçlarımızın arızalanmaması için tüm bakım ve tamir çalışmaları önceden yapılmaktadır.

Şirketimiz İle Nasıl İletişime Geçilir?

Şirketimiz ile iletişime geçmek için Marmara Ambarı resmi internet sitesinden iletişim numaraları aranabilir. Ayrıca e-mail yoluyla iletişim sağlamakta mümkündür. Firmamız ile ilgili tüm bilgiler resmi internet sitemizde yer almakta olup müşterilerimiz buradan erişebilir.

Firmamız günün her saatinde iletişim ağlarını açık tutmakta olup aynı zamanda hizmet kalitesini artırmak adına tüm yeni gelişmeleri de yakından takip etmektedir. Bu nedenle araçlarımız üzerindeki yükün nerede olduğu ve hedefine ne zaman ulaşacağı konusu da firmamız bünyesinde sürekli takip edilmektedir.

Nerelere Kadar Gidiyoruz?

 • Çanakkale ↔ Ayvacık Ambarı 61.8 km.
 • Çanakkale ↔ Bayramiç Ambarı 42.0 km.
 • Çanakkale ↔ Biga Ambarı 70.8 km.
 • Çanakkale ↔ Bozcaada Ambarı 49.9 km.
 • Çanakkale ↔ Çan Ambarı 55.5 km.
 • Çanakkale ↔ Eceabat Ambarı 5.2 km.
 • Çanakkale ↔ Ezine Ambarı 41.4 km.
 • Çanakkale ↔ Gelibolu Ambarı 36.7 km.
 • Çanakkale ↔ Gökçeada Ambarı 49.8 km.
 • Çanakkale ↔ Lapseki Ambarı 31.0 km.
 • Çanakkale ↔ Yenice Ambarı 76.3 km.

Çanakkale’de gördüğünüz üzere her bölgeye kadar uğramakta olan araçlarımız sizlerin adresine kadar gelerek birebir yük teslimatı gerçekleştirmektedir. Çoğu ambar firmasını bir adım geride bırakarak ürünün gideceği köye, beldeye kadar teslimat yapmaktayız. Buna uygun gelişmiş araç portföyümüz ve deneyimli personel kadromuz sizlere en memnun kalacağınız hizmeti vermek adına sürekli hazır bulunmaktadır.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 yorum “Çanakkale Ambarı”