Aksaray Ambarı

aksaray ambari 300x157 - Aksaray Ambarı

Pratik taşıma teknikleri için üretilen yük arabalarımız, her zaman için yenilenmektedir. Eski araçlarla yola çıkmayan ve yeni yük araçlarıyla Aksaray ambar hizmeti veren filomuz, her zaman için yollardadır. Müşteri hizmetlerimize gerekli adres bilgilerini verdiğiniz zaman, deneyimli şoförlerimiz en kısa zamanda istediğiniz noktaya ulaşmaktadır.

Eşyaları alan araçlarımız, ambara gelerek gerekli paketleme ve sınıflandırma işlemini gerçekleştirmektedir. Eşya kolileme, poşetleme veya naylon sarma işlemlerinde, eşyaların özellikleri önemli bir konudur. Her eşyanın paketleme, istifleme ve üst üste yükleme özellikleri vardır. Bu konudaki tecrübemiz sayesinde, eşyanız için en uygun yöntemleri tercih ederek hareket ediyoruz.

BÜTÜN HAVA KOŞULLARINDA ETKİLİ HİZMET

Fırtınalı günlerde ve buzlanmanın olduğu günlerde, şoför tecrübesi gündeme gelmektedir. Aksaray nakliyat ambarı kategorisinde de bu konu çok önemlidir. Buzlanmaya karşı, sisli havalara karşı ve fırtınalı havalara karşı gerekli bütün önlemler alınarak hareket edilmektedir. İzinler, vergi işlemleri, K belgesi ve SRC belgesi gibi bütün gerekli belgeler bulunmaktadır. Güvenli taşıma için istediğiniz çözümleri kolaylıkla bir araya getirebiliriz.

Hizmetten memnun kalan müşterilerimiz, ambar hizmetlerinde bizi tercih etmektedir. Bakımlı, kullanışlı ve etkili hizmet anlayışını her zaman tercih eden ekiplerimizle, ambar nakliyat işlemleriniz sorunsuz bir şekilde çözülmektedir. Konusunda deneyimli personelleriyle güncellenen hizmet anlayışını sizlere sunan şirketimiz, tercih edilen araç ve taşınan yük özelliklerine göre fiyatlandırma işlemini gerçekleştirmektedir.

YENİLENEN ETKİLİ ARAÇ FİLOSU

Araç bakım işlemleri sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. 2018 model araç filosu ile sorunsuz ambar nakliyat hizmetlerini sizler için gerçekleştiren ekiplerimiz, istediğiniz çözümleri kısa zamanda gerçekleştirmektedir. Kırılan eşyaların taşınması işlemi, özel yöntemlerle yapılmaktadır. Dayanıklı ve çizilme ihtimali olan eşyaların taşınması ise, yine güvenli yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Araç filosunun yenilenmesi ile birlikte, istediğiniz çözüm yöntemleri çok daha kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

AKTİF DAĞITMA NOKTALARI

  • Aksaray ↔ Ağaçören Ambarı
  • Aksaray ↔ Eskil Ambarı
  • Aksaray ↔ Gülağaç Ambarı
  • Aksaray ↔ Güzelyurt Ambarı
  • Aksaray ↔ Ortaköy Ambarı
  • Aksaray ↔ Sarıyahşi Ambarı

Aksaray iline bağlı olan her ilçeye ambar araçlarımız uğrayarak müşterilerinin yüklerini sorunsuz olarak indirme noktasına ulaştırmaktadır. Her tür hava ve yol koşullarına uygun olarak sınıflandırdığımız araçlar ile yükünüzün başına yolda ki her hangi aksi bir durumdan dolayı zarar gelmesini engellemekteyiz. Kamyon ve kamyonet gibi araçlar son teknoloji ile barınarak araç takip sistemi ile takip edilmektedir. Şirketimiz çalışanlarına bildirdiğiniz adrese kadar teslimat taleplerinize ek bir ücret talep etmeden hizmet vermekteyiz. Bölgenizde ki farklı komşularınızın yükleri ile birlikte sevk edilen yükünüz fazla maliyetsiz şekilde size ulaştırılmaktadır.

MARMARA’NIN EN BÜYÜK AMBAR FİRMASI!

Marmara bölgesinde ambar hizmeti vermekte olan binlerce firma bulunuyor. Şirketler ve ya kuruluşlar bu ambar firmaları arasından fiyat talepleri sırasında hizmet koşullarının farklılığı sebebi ile bir çok çıkmaz yol ile karşılaşmaktadır. Uzun yıllardır sektörde hizmet vermekte olan bir şirket olarak öneriyoruz ki tanımadığınız ve referans gösteremeyen firmalar ile çalışmayınız, aksi taktirde hem manevi hemde maddi olarak zarar ile karşılaşabilirsiniz. Avrupa ve Anadolu yakası Aksaray ambarı hizmetlerimizi sizlere en pratik şekilde sunmayı hedefleyerek müşterilerimizin en memnun kalacağı türde hizmet sunmayı ilke edinmiş bir firma olarak rotamızda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir