Kandıra Ambar Nakliyatı

Kandıra Ambar taşıma sürecini nasıl gerçekleştiriyor anlatalım ve sizleri Kandıra Ambar şirketi ile tanıştıralım. Kandıra Ambar Nakliyat firması ile çalışmaya karar verdiğinizde ve gerekli ekspertiz raporu sizlere sunulduktan sonra taşıma günü evinize bir saat erken gelir. İlk olarak yerinden sökülmesi gereken dolaplar ve mobilyalar yerlerinden sökülür. Sonrasında eşyalarınızın tamamı hava kabarcıklı balonlu malzemelere sarılır ve iple de sağlamca bağlanarak taşımaya hazır hale getirilir.

Bardak, tabak ve ayna gibi kırılması muhtemel olan eşyalarınız ise Kandıra Ambar ekiplerince güvenli bir şekilde paketlenir. Bu işlem, süreci hızlandırmak isteyen ev sahipleri tarafından da gerçekleştirilebilir. Fakat bizim önerimiz sizin böyle bir zahmete girmemeniz ve işi profesyonel ellere bırakmanız yönündedir.

Kandıra Ambar ekipleri tüm eşyalarınızı güvenle sarıp paketledikten sonra yine aynı titizlikle ve güvenle taşıma işlemine başlar. Taşıma sırasında en dikkat edilecek noktalar arasında eşyalarınızın hiçbir zemine değmeden taşınmasıdır.

Nakliye süreci önemli ve dikkate alınması gereken bir sürü etabı vardır. Ancak işini seven ve bu işi yapmaktan zevk alan bir firma ile çalışmak müşteri memnuniyetini arttıran önemli etkenlerden biridir. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır. İşinin ehli şöförlerimiz ve profesyonel kadromuzla 20 yıldır bıkmadan Ambar taşımacılığı yapmaktayız.

 

Kandıra Ambar

 

Piyasada birçok evden eve nakliyat hizmeti veren, firmalar bulunmaktadır. Fakat en kaliteli hizmeti uygun fiyata almak istiyorsanız firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirisiniz. Firmamızda siz müşterilerimizin taşıması yapılacak eşyalarını iyi bir şekilde paketleyerek geniş araçlarımıza yerleştirmekteyiz. Evden eve nakliyat işi için dizayn edilmiş araçlarımızda eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Firmamız nakliye sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli olan tüm önlemleri en iyi şekilde almaktadır. Ayrıca eşyalarınız teslim alındığı andan itibaren yeni adresine teslim edilene kadar sigorta kapsamında olacaktır. Kandıra Nakliyat Ambarı Türkiye’nin her yerinden yüklerinizi tamamen ya da parsiyel olarak dilediğiniz yere taşıyan bir ağa sahiptir.

Eğer sorunsuz bir taşınma istiyorsanız inanın doğru adrestesiniz eşyalarınızı ya da benzeri taşımacılık gerektiren tüm taşınır mallarınızı Kandıra Ambar ofisimizde veya adresinizde özel ambalajlama ve paketleme malzemeleri ile paketleyerek kaliteli bir şekilde teslimat adresine ulaştırmaya devam ediyoruz. Kandıra Ambar,bünyesinde bulunan eğitimli şoför ve ambar taşımacılık konusunda tecrübeli personeli ile taşıdıkları yükleri profesyonel olarak, herhangi bir zarar ve ziyana maruz kalmayacak şekilde taşıyarak hizmet vermektedir.  Türkiye’nin en güvenilir ambar nakliyatı hizmeti veren firmalarından biri olduğumuzu gönül rahatlığı ile söyleyebiliyoruz.

Taşınma işleminin gerçekleşmesi için her müşteri öncesinde nakliye firması araştırması yapar. Sonuç itibari ile her ne kadar eşyalarımız sorunsuz taşınsın istesekte maliyet olarak bizi zorlamasın deriz. Normal nakliye firmalarının bir çoğunda taşınma esnasında yardımcı olacak kimse yoktur, size sadece araç tahsis edilir. Ama ambar taşıma firmalarında bu durum farklıdır. Taşınmanız için anlaşmamızı yaptıktan sonra verilen tarihte eşyaların teslim alınacağı adrese Kandıra Ambar ev taşıma ekipleri anlaşılan saatten bir saat önce gelerek çalışmalara başlarlar. Bu çalışmalar eşyaların sınıflandırılarak kolilenmesi, kırılacak ve zarar görebilecek eşyaların muhafaza edilmesi, sabitlenmiş dolap ve çerçevelerinizin sökülmesi sürecinden ibaret olup, yeni adresinize ulaştığınız da ise monte işlemlerinde sizlere yardımcı olunmasıdır.

Evden eve, parsiyel yük, parça veya ambar nakliyat işlemlerinde, en önemli unsur, söz verilen saatte teslimatın yapılmasıdır. Kandıra Ambar eşya taşıma hizmetini yerine getirirken, eşyalarınız sigortalanmakta ve oluşabilecek herhangi bir problemde sigorta devreye girmektedir.

 Böyle güvenli ve sorunsuz bir hizmetten yararlanmak istiyorsanız telefon numaralarımıza sitemizin iletişim butonundan ulaşabilir, Kandıra Ambar ofisimizi arayarak sorularınıza istediğiniz cevapları alabilir dilerseniz randevu talep edebilirisiniz.