Marmara Ambarı; 20 Yıl gibi uzun yılların deneyimi ve işinin ehli profesyonel kadrosu ile sorunsuz taşıma sloganı ile büyümüş sektörde öncü firmalar arasında yer alan seçkin bir firmadır. Ambar taşımacılığı ile taşıma hizmetini çok daha ekonomik bir hale getiren firmamız sektörün öncü firmalarından olmayı ekonomik ve kaliteli taşıma yaparak müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. İstanbul başta olmak kaydı ile tüm Türkiye'de ambar ofislerine sahip firmamız kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti prensibi ile yoluna devam etmektedir.

 

marmara ambar hakkında

 

Marmara ambarı uzun yıllardır sektörde tecrübeli olan firmamız eşya ambar hizmeti konusunda sizlere ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunmaktadır. Ambar işlemleri için talebiniz ne olursa olsun mutlaka talebinize uygun bir ambar  ve bu ambar hizmetine uygun çalışmamız vardır. Eşya veya ürününüze göre sizlere ambar tahsis etmemiz mümkündür. Bu ürün ve yahut eşyanın cinsi ne olursa olsun bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz, uzman ekibimiz size yardımcı olacaktır. Ambar hizmeti sunan firmalar arasında Marmara Ambarı tüm müşterilerinin taleplerini göz önünde bulundurur, ihtiyaçlarına uygun akılcı çözümleri mükemmel bir zamanlama ve planlama ile karşılamaktadır.

Marmara Ambarı eşya depolama, ofis taşıma, nakliye gibi sorunlarınıza ekonomik anlamda da olabildiğince uygun bir fiyat teklifi çerçevesinde nakliye  ve ambar hizmeti sağlamaktayız. Uygun fiyatlarla eşyalarınızı taşımakla birlikte taşınacak malın değeri dahilinde sigorta ile birlikte ekonomik açıdan oldukça müşterilerimizi düşünmekteyiz. En doğru ve hızlı olarak evden eve bir nakliyat süreci izlememizin yanı sıra, sürekli bir şekilde kendimizi bu sektör içerisinde geliştirerek müşterilerimize daha iyi hizmet verme peşindeyiz. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz nakliyenin süresi boyunca yapılan hataları minimum düzeyde tutmaya çalışarak, ortaya çıkabilecek her türlü soruna karşı çözüm planlarımızla hazır da bulunan planlarımızla müşterilerimizin tatsız anlar yaşamasının önüne geçmekteyiz. Firma olarak güvenilir bir hizmet sunmamızın yanı sıra, ekonomik açıdan da müşterilerimize en uygun fiyat içerisinde hizmet sunma amacındayız.