Dilovası Ambar Nakliyatı

Ambar taşımacılığı hizmeti verdiğimiz Kocaeli’nin Derince ilçesinde, Dilovası Ambar Nakliyatı olarak sektöründe en iyi hizmeti verebilmek için sürekli teknolojiyi yakından takip ediyor, araç gereçlerimizi son teknoloji ile yeniliyor ve yılların deneyimine sahip personelimiz ile çalışmaya devam ediyoruz.

Uzun yıllardır ambar taşımacılığı hizmeti veren Marmara Ambar’nın Koceli ilçe şubelerinden biri olan Dilovası Ambar, nakliyat, ambar, parça parsiyel ve fabrika yükü taşıma gibi ihtiyacınız olan taşımacılık hizmetini, yükünüze uygun araçları belirleyerek gerçekleştirmektedir. 

Eğer sorunsuz bir taşınma istiyorsanız inanın doğru adrestesiniz eşyalarınızı ya da benzeri taşımacılık gerektiren tüm taşınır mallarınızı Dilovası Ambar ofisimizde veya adresinizde özel ambalajlama ve paketleme malzemeleri ile paketleyerek kaliteli bir şekilde teslimat adresine ulaştırmaya devam ediyoruz. Dilovası Ambar,bünyesinde bulunan eğitimli şoför ve ambar taşımacılık konusunda tecrübeli personeli ile taşıdıkları yükleri profesyonel olarak, herhangi bir zarar ve ziyana maruz kalmayacak şekilde taşıyarak hizmet vermektedir.  Türkiye’nin en güvenilir ambar nakliyatı hizmeti veren firmalarından biri olduğumuzu gönül rahatlığı ile söyleyebiliyoruz.

Piyasada birçok evden eve nakliyat hizmeti veren, firmalar bulunmaktadır. Fakat en kaliteli hizmeti uygun fiyata almak istiyorsanız firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirisiniz. Firmamızda siz müşterilerimizin taşıması yapılacak eşyalarını iyi bir şekilde paketleyerek geniş araçlarımıza yerleştirmekteyiz. Evden eve nakliyat işi için dizayn edilmiş araçlarımızda eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Firmamız nakliye sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli olan tüm önlemleri en iyi şekilde almaktadır. Ayrıca eşyalarınız teslim alındığı andan itibaren yeni adresine teslim edilene kadar sigorta kapsamında olacaktır. Dilovası Nakliyat Ambarı Türkiye’nin her yerinden yüklerinizi tamamen ya da parsiyel olarak dilediğiniz yere taşıyan bir ağa sahiptir.

 

Dilovası Ambar

 

Nakliye süreci önemli ve dikkate alınması gereken bir sürü etabı vardır. Ancak işini seven ve bu işi yapmaktan zevk alan bir firma ile çalışmak müşteri memnuniyetini arttıran önemli etkenlerden biridir. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır. İşinin ehli şöförlerimiz ve profesyonel kadromuzla 20 yıldır bıkmadan Ambar taşımacılığı yapmaktayız.

Kocaeli güçlü ekonomisi ile birçok şehirden göç hareketlerine maruz kalmaktadır. Bu hareketin bir kolunu ise, Dilovası taşıma sektörü yani Dilovası Ambar Nakliyatı oluşturmaktadır.

Firmamız olan Dilovası Ambarı ile taşıma işlemlerini gerçekleştirecek olan tüketici haklarını ve müşteri memnuniyetini öncelikli olarak hizmet anlayışı ile sigortalar.

Taşınma işleminin gerçekleşmesi için her müşteri öncesinde nakliye firması araştırması yapar. Sonuç itibari ile her ne kadar eşyalarımız sorunsuz taşınsın istesekte maliyet olarak bizi zorlamasın deriz. Normal nakliye firmalarının bir çoğunda taşınma esnasında yardımcı olacak kimse yoktur, size sadece araç tahsis edilir. Ama ambar taşıma firmalarında bu durum farklıdır. Taşınmanız için anlaşmamızı yaptıktan sonra verilen tarihte eşyaların teslim alınacağı adrese Dilovası Ambar ev taşıma ekipleri anlaşılan saatten bir saat önce gelerek çalışmalara başlarlar. Bu çalışmalar eşyaların sınıflandırılarak kolilenmesi, kırılacak ve zarar görebilecek eşyaların muhafaza edilmesi, sabitlenmiş dolap ve çerçevelerinizin sökülmesi sürecinden ibaret olup, yeni adresinize ulaştığınız da ise monte işlemlerinde sizlere yardımcı olunmasıdır.

Kirk ayak gibi büyük araçlardan, küçük kamyonetlere kadar, istediginiz aracı temin edebilen Dilovası Ambar, nakliyat sektöründe aradığınız bütün hizmeti, kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kazaların meydana gelmesi veya araç arızalarının meydana gelmesi, Dilovası Nakliyat Ambarı işlemlerimizi, aksatmamaktadir.

Nakliyat işlemlerinin aksamaması için, araç takviyesi ile kaldığımız yerden nakliyat işlemlerine devam etmekteyiz. Araçlarımız her zaman bakımlıdır ve yıllık bakım işlemleri düzenli olarak gerçekleştirilmektedir. Gerekli bütün izinlere sahip olan araçlarımızın trafikte her hangi bir resmî sorunla karşılaşması söz konusu değildir. Bu özelliği ile nakliyat işlemlerinde aradığınız güveni Dilovası Ambarda bulabilirsiniz.

Dilovası Ambar eşya taşıma hizmetini yerine getirirken, eşyalarınız sigortalanmakta ve oluşabilecek herhangi bir problemde sigorta devreye girmektedir.

Evden eve, parsiyel yük, parça veya ambar nakliyat islemlerinde, en önemli unsur, söz verilen saatte teslimatın yapılmasıdır. Böyle güvenli ve sorunsuz bir hizmetten yararlanmak istiyorsanız telefon numaralarımıza sitemizin iletişim butonundan ulaşabilir, Dilovası Ambar ofisimizi arayarak sorularınıza istediğiniz cevapları alabilir dilerseniz randevu talep edebilirisiniz.