Başiskele Ambar Nakliyatı

Uzun yıllardır ambar taşımacılığı hizmeti veren Marmara Ambar’nın Yalova ilçe şubelerinden biri olan Altınova Ambar, nakliyat, ambar, parça parsiyel ve fabrika yükü taşıma gibi ihtiyacınız olan taşımacılık hizmetini, yükünüze uygun araçları belirleyerek gerçekleştirmektedir.

Altınova Ambar hizmeti ve komple yük taşıma hizmeti farklıdır. Yükünüz bir aracı tam olarak doldurabiliyorsa, hizmetiniz kısmi yük taşımacılığı yerine eksiksiz bir yük taşımacılığı olarak değerlendirilir, böylece size daha iyi bir fiyat teklifi sunulur. Her bir işletmenin veya bireyin yükünün niteliği farklıdır. Bu bağlamda, yükün niteliğine göre tercih edilmesi gereken araçlarda farklı olması gerekir. Şirketimiz yükünüze uygun aracı sağlayarak, doğru bilgilerle size en uygun maliyetli ve güvenilir seçenekleri sunamaktadır. Altınova Ambar Nakliyatı olarak, müşterilerimizin hedeflerine güvenli ve kontrollü bir şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz.

Altınova Ambar Nakliyatı olarak, kurulduğumuz günden bugüne kadar, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her yerine şehir içi ve şehirle arası hizmet sunmaktayız. Ambar ile transfer işlemlerini gerçeklestirmek hem güvenilir, hem hızlı, hem de ekonomik bir yöntemdir. Altınova Ambar Nakliyatı, aynı yol ve güzergâhta farklı müşterilere ait malzeme taşımacılığı yapan bir firmadır. Fiyat skalasına baktığımızda şehirler arası taşımacılık, şehir içi taşımacılığa göre daha uygun fiyatlarla karşımıza çıkmaktadır. Çünkü başka bir şehire giden araçta, birden fazla kişi eşyalarını taşıtmak istemektedir. Dolayısı ile nakliye işlemi daha uygun fiyata düşmektedir. Lakin şehir içi taşımacılıkta bu oran daha düşük seyretmektedir. Buda demek oluyorki parsiyel yük taşımacılığında eşya sayısı çoğaldıkça ücret oranı da düşüş göstermektedir. Parsiyel yük taşımacılığı yapan firmalar diğer taşımacılığa göre daha avantajlıdır. Bu anlattıklarımızdan yola çıkarak şunu söyleyebiliriz ki daha ekonomik ve daha güvenli taşıma yapılması, ambar nakliyatı sektöründe rekabeti arttırmaktadır.

 

Başiskele Ambar

 

Nakliye süreci önemli ve dikkate alınması gereken bir sürü etabı vardır. Ancak işini seven ve bu işi yapmaktan zevk alan bir firma ile çalışmak müşteri memnuniyetini arttıran önemli etkenlerden biridir. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır. İşinin ehli şöförlerimiz ve profesyonel kadromuzla 20 yıldır bıkmadan Ambar taşımacılığı yapmaktayız.

Eğitimli uzman personel, nakliye sigortası, temiz kamyonlar ve teknolojik ekipmanlarımız ile 7/24 hizmet vermeye devam ediyoruz. Uygun maliyetsiz ve ekonomik fiyatlarda nakliye işlemleri için tamda aradığınız yerdesiniz ve size uygun teklifler ile gelmeye hazırız.

Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz yüzlerce teknolojik ve mekanik cihaz transferinde göstermiş olduğumuz başarılı ve hasarsız çalışmalarımız sayesinde yerli ve yabancı çok sayıda şirketin hizmetini gerçekleştiren Altınova Ambar, ofis taşımacılığında da ön plandadır. İlkelerinden hiçbir şekilde ödün vermeyen firmamız prensipli çalışma ve disipliniyle siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanmanın ne derece önemli olduğunun bilinci içerisinde hareket ediyor.

Firma çalışanlarımız eşyalarınızın taşınacağı gün size hiçbir iş bırakmadan eşyalarınızı özenle toplar, paketler ve güvenli bir şekilde transfer aracına yükler. Buradan da transfer ambarına gelerek, teslimat güzergâhına gidecek olan araca yüklenir. Ambar taşımacılığı normal nakliye şirketlerinden ayıran bir diğer özellik ise eşyalarınızı personellerimizin toplayıp taşımasıdır.

Ambar taşımacılığı aslında çok yabancı olunmayan bir iş koludur. Kargoların yaygınlaşması nedeniyle bireysel taşımacılığın pek bilmediği bir taşımacılık dalı olsa da, ekonomik şartlarda hizmet vermesi nedeniyle adından sıkça söz ettirmektedir. Bu da ambar taşımacılığa olan talebi arttırmaktadır. Çünkü ambar taşımacılıkta eşya yükü arttıkça fiyat düşüşe geçmektedir.

Piyasada birçok evden eve nakliyat hizmeti veren, firmalar bulunmaktadır. Fakat en kaliteli hizmeti uygun fiyata almak istiyorsanız firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirisiniz. Firmamızda siz müşterilerimizin taşıması yapılacak eşyalarını iyi bir şekilde paketleyerek geniş araçlarımıza yerleştirmekteyiz. Evden eve nakliyat işi için dizayn edilmiş araçlarımızda eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Firmamız nakliye sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli olan tüm önlemleri en iyi şekilde almaktadır. Ayrıca eşyalarınız teslim alındığı andan itibaren yeni adresine teslim edilene kadar sigorta kapsamında olacaktır.